SafeQ firmy YSoft to rozbudowane, modułowe oprogramowanie służące redukcji kosztów druku w Państwa przedsiębiorstwie. To łatwy we wdrożeniu i utrzymaniu system, dzięki któremu można zoptymalizować środowisko produkcji dokumentów. Redukcja ilości wydruków do naprawdę niezbędnych, efektywniejsze administrowanie flotą drukującą, zwiększenie produktywności urządzeń oraz możliwości śledzenia i przydzielania kosztów każdemu urządzeniu pozwolą Państwu na to zaoszczędzenie pieniędzy i ochronę środowiska naturalnego. Dodatkowym atutem jest zwiększenie bezpieczeństwa w Państwa firmie, przez ochronę wrażliwych dokumentów i informacji.

Zoptymalizuj środowisko drukowania

Uprość drukowanie w całej organizacji. System YSoft SafeQ daje wgląd w informacje pozwalające określić, ile urządzeń wielofunkcyjnych potrzebujesz i gdzie.

 Śledź i przydzielaj wszystkie koszty

Dokładnie śledź i naliczaj koszty wydruków, kopii i skanów — według użytkownika, centrum kosztów, działu, klienta lub projektu. W przypadku drukowania za środki przechowywane na koncie stosuj karty identyfikacyjne lub kody PIN do upewniania się, że użytkownicy mają czym zapłacić za zadanie przed jego wydrukowaniem.

 Zmniejsz liczbę wydruków oszczędzaj pieniądze i zasoby naturalne

Znacznie zredukuj koszty dzięki automatycznie wymuszanym regułom kontrolującym, co użytkownicy drukują i w jaki sposób. System YSoft SafeQ zmniejsza liczbę zbędnych wydruków i kopii. Raporty ekologiczne informują użytkowników, o ile dokładnie zmniejszyli zużycie zasobów naturalnych, takich jak drzewa i woda. Z czasem użytkownicy będą bardziej świadomie podchodzić do drukowania i zmieniać odpowiednio swoje nawyki.

Zwiększ efektywność administrowania

Uczyń administrowanie i obsługiwanie swojego systemu drukowania łatwiejszym, szybszym i efektywniejszym. System YSoft SafeQ jest łatwy we wdrażaniu i zarządzaniu dzięki scentralizowanej administracji bazującej na Internecie i kompleksowych raportach obejmujących wszystkie operacje drukowania, kopiowania i skanowania.

 Zwiększ produktywność

Daj użytkownikom swobodę odbierania zadań drukowania z najwygodniejszych dla nich drukarek w dowolnym miejscu organizacji, bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Chroń wrażliwe informacje

Identyfikuj i uwierzytelniaj użytkowników przed drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem, chroniąc w ten sposób wrażliwe dokumenty i informacje.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!
22 877 01 83 lub
consulting@abmsystem.com.pl

Z chęcią udzielimy Państwu dodatkowych informacji lub pomożemy w wycenie systemu!