urządzenia wielfonkcyjne lexmarkLexmark Print Management to rozwiązanie bazujące na dwóch modułach: zabezpieczającego wydruki i umożliwiającego rozliczanie kosztów produkcji dokumentów. Oprogramowanie zwiększa bezpieczeństwo przepływu informacji w Państwa przedsiębiorstwie, ułatwia wydruki z urządzeń mobilnych i zwiększa przejrzystość wykorzystania urządzeń i kosztów związanych z produkcją dokumentów.

Lexmark Print Management ułatwia wybieranie zadań do wydrukowania, wydrukowania i zapisania lub usunięcia bezpośrednio na urządzeniu. Korzystając z funkcji zwalniania wydruków, pracownicy mogą bezpiecznie wstrzymywać, wyświetlać, sortować i selektywnie drukować swoje zadania, drukując tylko te pliki, które są potrzebne, właściwe i aktualne. Wewnętrzne obserwacje Lexmarka dotyczące zarządzania drukowaniem ujawniły, że duża liczba zadań drukowania w ogóle nie zostaje wydrukowana. Zapobiegając przypadkowemu lub nadmiernemu drukowaniu, klienci oszczędzają pieniądze.

Gdy połączysz moduł zwalniania wydruków z modułem rozliczania dokumentów, rozwiązanie Lexmark Print Management staje się proaktywnym narzędziem pomagającym w obniżaniu kosztów i podnoszeniu efektywności. Uzyskacie Państwo pełny obraz panujących w firmie potrzeb i zwyczajów w zakresie drukowania. Łatwo przeanalizujecie zgromadzone dane pochodzące ze wszystkich zadań drukowanych, kopiowanych, skanowanych lub faksowanych przy użyciu urządzeń firmy. Moduł rozliczania wydruków kompiluje dane w postaci konfigurowalnych raportów, które są dokładne i przystępne do dalszej analizy.

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!
22 877 01 83 lub
consulting@abmsystem.com.pl

 

Z chęcią udzielimy Państwu dodatkowych informacji lub pomocy w dobraniu odpowiedniego rozwiązania!